درباره ما

درباره ما

شرکت تولیدی بازرگانی تهران فرگام با 29 سال سابقه کار بازرگانی که از سال 1369 تا 1377 در قالب شرکت تجارتی آتیه کاران و از مورخه 1380/08/11 تا کنون در قالب شرکت تولیدی بازرگانی تهران فرگام به شماره ثبت 183216 مشغول به فعالیت بوده و در تامین قطعات فنی صنایع کشور عزیزمان خصوصا گروه بیرینگ افتخار همکاری با شرکتهای بسیاری را در کارنامه خود دارد. این شرکت از سال 1381 دارای کارت بازرگانی به شماره 10102253797 از اتاق بازرگانی تهران وجواز کسب فروشگاهی و توزیع داخلی از اتحادیه لوازم یدکی تهران بوده و همچنین عضو فعال اتاق مشترک بازرگانی ایران -آلمان، ایران –فرانسه و ایران - چین میباشد.

 با عنایت به پتاسیل فنی موجود و اشرافیت عملی و تجربیات قابل اتکاء این شرکت و با بهره مندی از کادری مجرب و متعهد در زمینه واردات و توزیع انواع بلبرینگ و رولبرینگ های صنعتی ، کشاورزی، ماشینی و نیدل برینگها و انواع لاینر، بال اسکرو و گریس و انواع کاسه نمد این مجموعه با افتخار در خدمت مصرف کنندگان و صنعتگران کشور عزیزمان می باشد.
این بازرگانی به سبب ارتباط با شرکای تجاری معتبر در اروپای غربی و چین و امارات و کشور عزیزمان ایران امکان ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و اوریجنال را دارد و طیف وسیعی از کالاهای تخصصی در حوزه کاری خود را پوشش می دهد.
تنها هدف بازرگانی تهران فرگام جلب رضایت شما مصرف کنندگان گرامی و برقراری ارتباط تجاری بلند مدت با در نظر گرفتن سود و رضایت دوطرفه می باشد و در این راستا همواره به عنوان مجموعه ای یادگیرنده و پویا آماده بهره مندی از راهنمایی های تک تک شما عزیزان است.
متاسفانه در سالهای اخیر به سبب عدم حضور نمایندگان و ناظران برندهای مطرح جهانی در کشور شاهد حضور کالاهای طرح (تقلبی) در بازار می باشیم که باعث متضرر شدن مصرف کنندگان و بنگاههای اقتصادی کشور شده است، این بازرگانی به جهت دسترسی شما مصرف کنندگان گرامی به کالاهای اورجینال اقدام به راه اندازی سیستم فروش آنلاین نموده است تا با فرآهم آوردن ابزارهای ارتباطی دیجیتال که می تواند با گستره وسیع تری از مصرف کنندگان نهایی ارتباط برقرار نماید به برطرف کردن نیازمندی آنها اقدام نماید
همچنین به جهت نیازمندی بسیاری از صنایع و بنگاههای اقتصادی کشور به آموزشهای تخصصی در زمینه نحوه استفاده و تعمیر کالاهای تخصصی ارائه شده، این بازرگانی آماده برگزاری و ارائه آموزش در بخشهای مختلف به شما صنعتگران و مصرف کنندگان گرامی می باشد.

* آشنایی با انواع بیرینگ ها و ویژگی های آن ها
* آشنایی با نام گذاری بیرینگ ها و پسوندهای پرکاربرد
* آشنایی با نحوه انتخاب بیرینگ ها
* آشنایی با مفاهیم روانکاری
* آشنایی با انواع روانکارها و ویژگی های آن ها
* آشنایی با مفهوم عمر بیرینگ ها
* آشنایی با عوامل خرابی زودهنگام بیرینگ ها
* نشانه شناسی خرابی بیرینگ ها

چرا تهران فرگام ؟

1- قیمت رقابتی به دلیل واردات مستقیم و اشرافیت موضوعی
2- امکان ارائه فاکتور رسمی و گواهی ارزش افزوده معتبر به دلیل اجرای قانون از ابتدای مشمولیت (1387/07/01) تا کنون
3- امکان ارائه ضمانت نامه بانکی به جهت حسن انجام قرارداد به مشتریان محترم.
4- امکان ارائه محصولات با گارانتی.
5- ارائه اطلاعات فنی به مشتری در تمامی فرآیندهای مورد نیاز مرتبط.
6- حذف هزینه های سربار اضافی به منظور کاهش قیمت تمام شده کالاهای وارداتی به دلیل دارا بودن کارت بازرگانی
7- لذت خرید آسان و بی واسطه در سایت شرکت به آدرس WWW.TEHRANFARGAM.COM و ارائه اطلاعات جامع گروه بیرینگ و ملزومات موضوعی به صورت آنلاین به جهت بی نیازی از کاتالوگهای کاغذی و PDF

8- نماينده NKF آلمان از زيرمجموعه شركتهاي EUMENA

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید