بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه

بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه

بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه

بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه (شکل1) از نظر طراحی شبیه بلبرینگ های شیار عمیق یک ردیفه میباشند. این بیرینگ ها دارای سطح غلتشی یکپارچه و عمیق میباشند که با ساچمه ها هماهنگی دارد، این بیرینگ ها توانایی تحمل بار محوری از هر دو جهت به همراه بار شعاعی را دارند. بلبرینگ های شیارعمیق دو ردیفه برای کاربردهایی که ظرفیت حمل بار بیرینگ های یک ردیفه کافی نمیباشد، بکار می رود. برای قطرداخلی و خارجی مشابه، بلبرینگ های دو ردیفه کمی پهنای بیشتری نسبت به بلبرینگ های یک ردیفه دارند اما ظرفیت حمل بار آنها بطور قابل ملاحظه ای بیشتر از بیرینگهای یک ردیفه سری 62 و 63است. 

  •  ابعاد بلبرینگ شیار عمیق دو ردیفه

ابعاد خارجی بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه مطابق استاندارد 151998:Iso است.

  • تلرانس ها

بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه با تلرانس های نرمال تولید میشوند. مقدار این تلرانس ها مطابق استاندارد Iso492:2002 بوده.

  • لقی داخلی بلبرینگ شیار عمیق دو ردیفه

بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه به صورت استاندارد با لقی داخلی نرمال تولید می شوند. حدود لقی مطابق استاندارد Iso5753:1991 بوده.

  • عدم همراستایی:

عدم همراستایی بین رینگ داخلی و خارجی بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه فقط با اعمال نیرو قابل تحمل است. این نیرو باعث افزایش بار ساچمه ها قفسه شده و عمر بیرینگ را کاهش می دهد. به دلایل فوق حداکثر عدم همراستایی مجاز دو دقیقه کمان است. عدم همراستایی بین رینگ های بیرینگ باعث افزایش سروصدا در حین کارکرد می شود.

  • قفسه:

بلبرینگ های شیار عمیق دو ردیفه دارای دو عدد قفسه نوع Snap از جنس پلی آمید6.6 تقویت شده با الیاف شیشه که نسبت به ساچمه ها مرکز شده اند، میباشند. (شکل2) که با پسوند TN9 در شماره فنی بیرینگ مشخص می شوند.

 

 شرکت تولیدی تهران فرگام

شرکت تولیدی تهران فرگام عامل فروش بیرینگ های شیار عمیق با قیمت و کیفیت مناسب میباشد. شما عزیزان میتوانید برای چگونگی خرید و اطلاع از قیمت با مراجعه به تماس با ما با کارشناسان مجرب شرکت تولیدی تهران فرگام ارتباط برقرار کنید.  

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در اين قسمت مطرح كنيد

شما می توانید همین حالا برای مشاوره با کارشناسان مجرب ما اقدام کنید